Збірна України виграла надважливий матч у Фінляндії на ЧС-2022

Матч Україна – Фінляндія завершився з рахунком 2:1
REUTERS

Матч завершився з рахунком 2:1, на користь України

Збірна України з футболу у матчі відбору на Чемпіонат світу 2022 року перемогла збірну Фінляндії з рахунком 2:1. Про це повідомляє “Українська правда”.

Як зазначається, у Хельсінкі українці провели активно перші хвилини і забили швидкий гол. На четвертій хвилині після удару Андрія Ярмоленко у кут воріт рахунок став 1:0. Після забитого голу українці більше володіли м’ячем і атакували.

На 29-й хвилині після подачі кутового Андрій П’ятов відбив м’яча і після пари рикошетів м’яч від Пуккі залітає у ворота – рахунок зрівнявся – 1:1.

Через п’ять хвилин Україна забила другий гол. Після двох скидок від Циганкова Роман Яремчук вивів збірну Україну вперед – 2:1.

У другому таймі на полі була позиційна гра більше на захист. У фінів було кілька ударів, з якими без проблем впорався П’ятов.

В іншому матчі групи Боснія і Герцоговина на виїзді з рахунком 2:0 здолала Казахстан.

Після шести турів в України вісім очок і друге місце. Франція з 12 очками займає перший рядок. Боснія з шістьма очками на третій позиції.

Новини за темою: У Німеччині представили бренд, логотип і слоган Євро-2024

Нагадаємо, раніше Українська асоціація футболу представила новий тренерський штаб національної збірної України. Виконуючим обов’язки головного тренера української національної команди призначений 64-річний український фахівець Олександр Петраков.