Збірна України виборола “бронзу” на Чемпіонаті Європи з біатлону

Поділіться записом

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина
Фото з відкритих джерел

Українці поступилися переможцям з Норвегії 52,5 секунди

Збірна України з біатлону стала бронзовим призером у класичній змішаній естафеті Чемпіонату Європи з біатлону, який завершився 31 січня у місті Душники-Здруй (Польща). Про це повідомляє Укрінформ

Як зазначається, українські біатлоністи Ірина Петренко, Віта Семеренко, Богдан Цимбал та Артем Прима поступилися переможцям з Норвегії 52,5 секунди, а володарям “срібла” німцям – 21,8 секунди.

Новини за темою: Українська жіноча збірна з біатлону увійшла до десятки найкращих в естафеті на чемпіонаті світу

У результаті Україна посіла четверте загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи. Крім естафетної “бронзи”, українець Артем Прима виборов золото у гонці переслідування, а Анастасія Меркушина отримала “срібло” в індивідуальній гонці.

Наступним етапом для біатлоністів  буде чемпіонат світу, який 10-21 лютого прийматиме Поклюка (Словенія).

Нагадаємо, нещодавно представниця жіночої збірної з біатлону Анастасія Меркушина на Кубку Європи отримала перше “срібло” чемпіонату на індивідуальній гонці та  пройшла дистанцію без єдиного промаху.