Збірна України із розгромним рахунком поступилась французам у Парижі

Поділіться записом

Франція-Україна матч 07.10.2020
Фото з відкритих джерел

За підсумками зустрічі українці володіли м’ячем 46% часу

Україна програла 1:7 Франції у товариському матчі між збірними по футболу. Про це пише Babel.

Зокрема, до 40-ї хвилини підопічні Андрія Шевченка пропустили чотири м’ячі: рахунок у зустрічі на 9-й хвилині відкрив Едуарду Камавінга, після чого ще двічі (на 24-й та 34-й) забив Олівʼє Жиру, на 40-й хвилині матчу Віталій Миколенко забив автогол.

Після перерви збірна України змогла відповісти на 53 хвилині, гол забив Віктор Циганков.

Проте французи продовжили тиснути, що й призвело до 3 голів від чемпіонів світу: на 65-й Корентен Толіссо, на 82-й Кіліан Мбаппе, на 89-й Антуан Грізманн.

За підсумками зустрічі українці володіли м’ячем 46% часу та нанесли 7 ударів по воротах суперників, 3 з яких – у площину.

Новини за темою: Олександра Шовковського внесли до заявки на матч з Францією

Нагадаємо, участь у грі не змогли взяти 12 гравців збірної. Зокрема, шість гравців отримали травми: Олександр Зінченко, Сергій Кривцов, Євген Коноплянка, Сергій Болбат, Віталій Буяльський та Владислав Супряга.

Також раніше стало відомо, що у гравців “Шахтаря” Тараса Степаненка та Андрія П’ятова підтвердили коронавірус. У зв’язку з цим, ще 4 гравці були вимушені піти на карантин: Микола Матвієнко, Віктор Коваленко, Марлос та Жуніор Мораєс.