Сб. Гру 5th, 2020

З Німеччини – автобусом. Ноу-хау від УАФ

Поділіться записом
Футбольний клуб
Футбольний клуб

Щоденна спортивна інтернет-газета


Фото з відкритих джерел

Коли УАФ тільки рапортувала вчора про підготовку нею чартеру для інфікованих футболістів, ті вже благополучно летіли додому на іноземному борту, наданому їм на прохання київського “Динамо”…

Незабаром після того, як у п’ятницю Андрій Шевченко на пресконференції розповів про п’ять позитивних ПЛР-тестів, які в Лейпцигу здали члени української делегації, ця ж інформація з’явилася на офіційному сайті Національної асоціації. Повідомлялося, що коронавірус виявлено у чотирьох футболістів – динамівців Віктора Циганкова, Сергія Сидорчука, Гірника Віктора Коваленка і представника англійського клубу “Вест Хем” Андрія Ярмоленка, а також у менеджера національної команди Вадима Комардіна.

Питання про повернення п’ятьох українців додому природно мало бути вирішене негайно і безпосередньо УАФ, як організацією, що відповідала за всі переміщення збірної. Однак невміння або небажання відповідних служб Федерації розрулити ситуацію належним чином змусило втрутитися в цей процес керівництво київського клубу.

Зокрема, не дочекавшись у п’ятницю конкретних дій з боку представників УАФ і дізнавшись про те, що ті навіть розглядали варіант про відправку гравців з Німеччини додому автобусом (!), київське “Динамо” вирішило закрити це питання самостійно.

“За підтримки міністра МВС Арсена Авакова, який був готовий відправити до Німеччини спеціальний літак МНС, президент “Динамо” Ігор Суркіс домовився з однією із західних авіакомпаній, яка надала свій борт для трансферу в Бориспіль українських футболістів і лікаря, відповідно до вимог Міжнародного медичного протоколу.
Завдяки чому Віктор Циганков, Сергій Сидорчук і менеджер збірної Вадим Комардін вже знаходяться в польоті і незабаром будуть вдома.

Як стало відомо, англійський “Вест Хем” також подбав, щоб Андрій Ярмоленко чартером безпечно повернувся в свій клуб” – це повідомлення з’явилося на офіційному сайті ФК “Динамо” пізно ввечері в суботу.

Цинізму в цю історію додає той факт, що кількома годинами раніше УАФ поінформувала громадськість про те, що саме вона займалася організацією чартеру для хворих співвітчизників, і про те, що їх відправка додому запланована на неділю…

Іншими словами, керівництво Національної асоціації, що видало за правду відверту брехню, вкотре продемонструвало не тільки свою нездатність оперативно приймати адекватні рішення в критичних ситуаціях, а й приголомшливу схильність піаритися навіть на тих епізодах, про які йому було б краще мовчати.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело: https://zik.ua/blogs/z_nimechchyny_avtobusom_nou_khau_vid_uaf_987181

Залишити відповідь