Українські біатлоністки завоювали три перших місця в індивідуальній гонці у Фінляндії

Поділіться записом

Олена Підгрушна
Фото з відкритих джерел

У чоловічій гонці перші два місця також за українцями

У фінляндському місті Воукатт відбулися контрольні індивідуальні гонки перед початком Кубку світу з біатлону, під час яких перші три місця серед жінок посіли українські спортсменки. Про це йдеться на сайті Федерації біатлону України.

Зазначається, що у змаганнях брали участь збірні України, Фінляндії, США та Болгарії. Перше місце серед жінок посіла українка Олена Підгрушна, яка завершила 10-кілометрову дистанцію за 37 хвилин і 8 секунд, і припустившись 5-ти промахів на вогневих рубежах.

Друге місце посіла Віта Семеренк, яка відстала на 4 секунди й допустила 2 промахи. “Бронзу” отримала Дар’я Блашко, відставши на 17 секунд і зробивши 4 промахи. Також четвертою виявилася українка Катерина Бех.

Водночас у чоловічій гонці перші два місця також дісталися українцям. Першим став Дмитро Підручний, завершивши 12-кілометрову дистанцію за 32 хвилини й 25 секунд із трьома промахами, а за ним із відставанням у 18 секунд та 5-ма проамахами фінішував Богдан Цимбал.

Новини за темою: Українська футбольна команда виграла матч у жіночій Лізі чемпіонів із рахунком 9:0

Нагадаємо, нещодавно українець Олексій Новіков отримав титул найсильнішої людини планети – World Strongest Man. Раніше цей титул двічі отримував Василь Вірастюк.