Українська легкоатлетка здобула золото на міжнародному турнірі у Берліні

Поділіться записом
Марина Бех-Романчук

Золото Бех-Романчук приніс стрибок у довжину на 6.87 м

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук перемогла у міжнародному турнірі ISTAF у Берліні. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Національний олімпійський комітет України.

“Вітаємо Марину Бех-Романчук з перемогою на міжнародному турнірі ISTAF у Берліні. Золото українській легкоатлетці приніс стрибок у довжину на 6.87 м. Відзначимо, що для неї це кращий результат в сезоні”, – йдеться у повідомленні.

Зауважимо, Марина Бех-Романчук – 25-річна українська легкоатлетка, яка спеціалізується на стрибках у довжину, призерка світових та континентальних першостей, чемпіонка Універсіади, учасниця Олімпійських ігор 2016 року, багаторазова чемпіонка України.

Новини за темою: Український легкоатлет отримав бронзу ЧЄ-2014 після дискваліфікації росіянина

Раніше повідомлялося, що українські легкоатлети завоювали медалі на престижному турнірі в Угорщині. Тоді українська стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук виборола срібну медаль. Вона стрибнула на 6.76 метра.