Чт. Гру 3rd, 2020

Українська футбольна команда виграла матч у жіночій Лізі чемпіонів із рахунком 9:0

Поділіться записом

ФК “Житлобуд-2”
Denys Rudenko

Одна з українських футболісток оформила хет-рік

Харківська футбольна команда “Житлобуд-2” перемогла вірменський клуб “Алашкерт” у жіночій Лізі чемпіонів із рахунком 9:0. Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

Зазначається, що харків’янки відкрили рахунок уже на 6 хвилині матчу, коли м’яч у ворота суперниць забила Анастасія Філенко. При цьому до кінця першого тайму українські спортсменки ще двічі забили гол: спочатку в рамках пенальті від Яни Калініної, а згодом забила і Яна Малахова.

Після перерви Яна Калініна знову забила “Алашкерту”, а вже на 50-й хвилині Юлія Титова реалізувала пенальті. Згодом, на 56-й хвилині, шостий м’яч вірменкам забила Вероніка Андрухів.

Проте наприкінці матчу спортсменка харківського клубу Натія Панцулая оформила хет-трік, забивши у ворота противника три голи – на 78-й, 81-й та 87-й хвилинах.

Наразі “Житлобуд-2” пробивається до другого кваліфікаційного раунду, суперник у якому стане відомий 6 листопада. Матчі другого раунду мають відбутися у форматі одноматчевого протистояння 18 та 19 листопада.

При цьому на етапі 1/16 фіналу очікується вже звичайний формат (вдома і на виїзді). Тоді до 10 переможців кваліфікації мають доєднатися 22 клуби з найвищим рейтингом УЄФА.

Новини за темою: Запорізькі гімнастки потрапили у Книгу рекордів України

Нагадаємо, нещодавно збірна України з футболу піднялася у рейтингу ФІФА на 23 місце. Наразі трійку лідерів очолюють Бельгія, Франція та Бразилія.