Спортсмен зі Львова став чемпіоном світу зі спортивного самбо серед юнаків

Поділіться записом

Микола Грибик отримав перемогу в категорії 87+ кілограмів

Львівська ОДА

Хлопець став найсильнішим у надважкій категорії – понад 87 кілограмів

Львівський борець Микола Грибик став чемпіоном світу зі спортивного самбо серед юнаків. Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної державної адміністрації.

Як зазначається, 8 листопада Національна збірна зі спортивного самбо виграла сім медалей під час чемпіонату світу до 18 років. Зокрема, львів’янин Микола Грибик завоював “золото” в суперважкій вазі 87+ кг.

Микола Грибик

“Це дебютний виступ Миколи на чемпіонаті світу. У вересні Львівський самбіст став переможцем Національних змагань. А у фіналі чемпіонату світу переміг самбіста з Росії Романа Желтова”,- зазначили у пресслужбі ОДА.

Новини за темою: Боксер Ломаченко вибачився за поразку в поєдинку з Лопесом. Відео

Крім цього, 24-річна вихованка Львівської школи вищої спортивної майстерності Василина-Ірина Кириченко стала віцечемпіонкою чемпіонату серед дорослих у ваговій категорії 80 + кг. Спортсменка у фіналі поступилася суперниці з Росії Ользі Артошиній.

Нагадаємо, нещодавно українська 18-річна тенісистка Марта Костюк вперше у своїй кар’єрі потрапила у першу сотні рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA) та піднялася з 104 позиції на 97.