Нд. Лют 28th, 2021

Росія втратила право приймати Чемпіонат світу з боротьби 2022 року

Поділіться записом
У Росії відібрали право приймати Чемпіонат світу з боротьби UWW

Змагання перенесли з російського Красноярська до сербського Белграда

Всесвітня федерація боротьби (UWW) позбавила Росію права приймати Чемпіонат світу зі спортивної боротьби 2022 року та перенесла його з Красноярська до Белграда (Сербія). Про це повідомляє пресслужба UWW.

Зазначається, таке рішення було ухвалено після того, як Спортивний арбітражний суд Лозанни (CAS) на два роки відсторонив РФ від участі в усіх міжнародний спортивних змаганнях.

Новини за темою: Лижні збірні Росії збираються виступати на турнірах під “Катюшу” замість гімну країни

“Ми поважаємо рішення CAS, позицію WADA (Всесвітнє антидопінгове агентство – ред.), і скорегували розклад змагань відповідно до цього. Нещодавно ми провели успішний Індивідуальний Кубок світу в Белграді, і ми впевнені, що Росія стане чудовим господарем турніру у 2023 році”, – заявив президент організації Ненад Лаловіч. 

Крім того, буде перенесено один з чотирьох етапів світової серії зі пляжної боротьби, який також планувалося провести в Росії. Яке саме місто прийматиме спортсменів, в UWW пообіцяли повідомити в найближчі тижні. 

Новини за темою: Росія втратила перше місце в медальному заліку Олімпійських ігор 2014 року

Нагадаємо, раніше Спортивний арбітражний суд остаточно позбавив Росію права брати участь в міжнародних змаганнях. У результаті протягом двох років російські спортсмени не зможуть виступати під національним прапором на чемпіонатах світу та Олімпійських іграх.

Джерело: https://zikua.tv/news/evrosport/rosiia_vtratyla_pravo_pryimaty_chempionat_svitu_z_borotby_2022_roku_995754

Залишити відповідь