Пн. Жов 26th, 2020

Новини спорту

Поділіться записом

UA – У п’ятницю відбувся матч 4 тура Української прем’єр-ліги.
Луцька Волинь та харківський Металіст розійшлися бойовою нічиєю — 2:2. Господарі вже на третій хвилині вийшли вперед — Матей реалізував пенальті. На 33 хвилині Путівцев зрівняв рахунок, втім Металіст зразу ж пропустив знову. Діденко відновив перевагу Волині — 2:1.

RU – В пятницу состоялся матч 4 тура Украинской премьер-лиги. Луцкая Волынь и харьковский Металлист разошлись боевой ничьей – 2: 2. Хозяева уже на третьей минуте вышли вперед – Матей реализовал пенальти. На 33 минуте Путивцев сравнял счет, впрочем Металлист сразу же пропустил снова. Диденко восстановил преимущество Волыни – 2: 1.

Підписуйтесь на канал, щоб завжди бути в курсі подій!