Пт. Гру 4th, 2020

Матч Ліги націй УЄФА Швейцарія-Україна скасували

Поділіться записом
Матч Ліги націй УЄФА Швейцарія-Україна 17 листопада не відбудеться
Фото з відкритих джерел

Таке рішення пов’язано з тим, що усю делегацію національної команди України було відправлено на карантин

Матч Ліги націй УЄФА Швейцарія-Україна, який мав відбутися у вівторок, 17 листопада, скасували у зв’язку з зараженням коронавірусом кількох членів команд. Про це повідомив пресаташе національної збірної України Олександр Гливинський. 

“УЄФА повідомила Українську асоціацію футболу, що “у зв’язку з компетентним рішенням департаменту охорони здоров’я кантону Люцерн перевести на карантин усю делегацію національної команди України матч Ліги націй УЄФА Швейцарія – Україна не може відбутися”, – зазначили в Українській асоціації футболу. 

Як зазначається, УЄФА, УАФ і швейцарська асоціація футболу були готові до проведення поєдинку. Однак заборона місцевої влади змусила футбольні організації відмовитися від проведення гри.

Новини за темою: Збірна Україна знову втратила трьох футболістів через коронавірус

“Рішення щодо подальшої долі матчу прийматиме УЄФА”, – зазначив пресаташе національної збірної України. 

Нагадаємо, цього тижня у ще трьох гравців збірної України з футболу – Едуарда Соболя, Євгена Макаренка та Дмитра Різника – підтвердили коронавірусну інфекцію COVID-19. 

Після чого, перед вирішальним матчем Ліги націй збірної України проти Швейцарії, усю команду тренера Андрія Шевченка відправили на карантин.

Джерело: https://zik.ua/news/evrosport/match_lihy_natsii_uyefa_shveitsariia_ukraina_skasuvaly_987419

Залишити відповідь