Чт. Лис 26th, 2020

Марадону госпіталізували після ювілею: Ширяться чутки про інсульт через передозування кокаїном

Поділіться записом
Дієго Марадона / football.ua

Втім, особистий лікар спростовує чутки про вживання наркотиків

Легендарний аргентинський футболіст і нинішній тренер “Хімнасії” Дієго Марадона після свого 60-річного ювілею (31 жовтня) потрапив до лікарні. Про це передає TNT Sports.

Через те, що раніше Марадона лікувався від наркозалежності, нинішня госпіталізація оповита густим шлейфом чуток про повернення до старих шкідливих звичок, які спровокували інсульт.

Леопольдо Луці, особистий лікар Дієго Марадони, виступив зі спростуванням всіх чуток і розповів про госпіталізацію свого клієнта.

“Я знаю, що йому може бути в десять тисяч разів краще. Перебування в клініці просто допомагає йому. Він тут, тому що Дієго сам захотів приїхати сюди. Ми приїхали сюди не в терміновому порядку, його здоров’ю нічого не загрожує.

Марадону госпіталізовано на три дні, щоб він відновив водний баланс організму і пройшов кілька оглядів. Він хоче вивести свою “Хімнасію” на поле вже в неділю.

Категорично заперечую рецидив будь-яких симптомів залежності. Це може бути якась анемія. У нього не було інсульту. Це був емоційно складний для нього тиждень, який викликав сильний тиск”, – розповів Леопольдо Луці.

Новини за темою: Марадона за відвідування кожного матчу ЧС-2018 отримує від ФІФА 10 000 фунтів

Раніше повідомлялося, що всесвітньо відомий аргентинський футболіст Дієго Марадона може очолити збірну Іспанії з футболу

Джерело: https://zik.ua/news/evrosport/maradonu_hospitalizuvaly_u_likarniu_pislia_iuvileiu_merezheiu_shyriatsia_chutky_pro_insult_cherez_peredoz_kokainom_985907

Залишити відповідь