07.12.2021

Луїс Кортес очолив жіночу збірну України з футболу


Пресслужба УАФ

До його штабу увійдуть два фахівці з Іспанії

Головним тренером жіночої збірної України став наставник “Барселони” Луїс Кортес. Про це повідомляє пресслужба Української асоціації футболу.

Відомо, що 17 листопада в Києві в приміщенні Будинку футболу відбулося засідання Виконавчого комітету Української асоціації футболу.

Одним із важливих рішень, ухвалених на засіданні, стало затвердження головним тренером жіночої збірної України іспанського спеціаліста Луїса Кортеса.

Як зазначається, біля керма жіночої національної команди іспанець змінив Наталю Зінченко, яка тренувала збірну з 2018 року.

“Завдяки цьому наші футболістки збірної та жіночих клубних команд отримають можливість перейняти найкращий європейський досвід. Адже Луїс разом із двома помічниками з Іспанії готові не лише тренувати збірну, а й ділитися своїми знаннями з розвитку жіночого футболу, які вони успішно реалізували в Каталонії. Запрошення фахівця такого рівня, як Луїс Кортес, стане гарним внеском у нашу стратегію розвитку жіночого футболу в Україні”, – прокоментував призначення президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко.

Раніше Кортес очолював жіночу команду “Барселони”, з якою став дворазовим чемпіоном та володарем Кубка Іспанії, а також виграв Лігу чемпіонів.

Новини за темою: Помер український футбольний тренер Сергій Морозов

Нагадаємо, Олександр Петраков став повноцінним головним тренером української національної команди з футболу. Призначення відбулося 17 листопада.

Джерело: https://zikua.tv/news/evrosport/luis_kortes_ocholyv_zhinochu_zbirnu_ukrainy_z_futbolu_1017723

Залишити відповідь