Ліга Націй: Україна з мінімальним рахунком обіграла Іспанію

Поділіться записом

Фото з відкритих джерел

Єдиний м’яч на 76-й хвилині забив Віктор Циганков

Збірна України у четвертому турі групи Ліги Націй здолала команду Іспанії з рахунком 1: 0, повідомляє “Українська правда”.

Поєдинок пройшов у Києві на НСК “Олімпійський” у вівторок, 13 жовтня.

Як зазначається, у першому таймі в Іспанії була купа моментів біля воріт українців. Чудовий перший тайм видав Георгій Бущан. Воротар збірної України тричі рятував ворота синьо-жовтих після ударів Фаті, Серхіо Рамоса і Родріго. Ще в одному з моментів м’яч влучив у руку у своєму штрафному майданчику Андрію Ярмоленку, але суддя вирішив пенальті не ставити.

Також у збірної України було кілька перспективних атак, але вони завершилися без ударів. Наприкінці тайму арбітр міг ставити 11-метровий удар за фол на Олександра Зубкова, але проігнорував це порушення правил по українцю.

У другому таймі у збірної України вже вийшов більш атакуючий футбол з небезпечними контрвипадами попереду. Правда, знову не обійшлося без надійної гри Бущана, який відбив удари Мікеля Ойярсабаля і Адама Траоре.

На 76-й хвилині після пасу від Андрія Ярмоленка Віктор Циганков вибіг один на один з Давидом Де Хеа, і класно пробиває в кут воріт – 1:0. У заключні хвилини збірна України зуміла вистояти і отримати свою другу перемогу в турнірі.

Після чотирьох турів у групі 4 збірна України набрала шість очок і займає третю позицію. На першому місці з сімома пунктами Іспанія і друга Німеччина, в якій шість очок. Швейцарія з двома балами замикає турнірну таблицю.

Новини по темі: Збірна України з розгромним рахунком поступилася французам у Парижі

Україна: Георгій Бущан, Едуард Соболь, Віталій Миколенко, Ілля Забарний, Олександр Караваєв, Микола Шапаренко, Євген Макаренко, Сергій Сидорчук( Віктор Коваленко, 60), Андрій Ярмоленко, Олександр Зубков (Віктор Циганков, 65), Роман Яремчук

Запас: Микита Шевченко, Дмитро Різник, Євген Чеберко, Юхим Конопля, Богдан Михайличенко, Ігор Пластун, Віктор Циганков, Роман Безус, Ігор Харатін, Ромеро Марлос, Володимир Шепелєв

Іспанія: Давид Де Хеа, Пау Торрес, Серхіо Рамос, Хесус Навас, Серхіо Регілон, Серхіо Каналес (Даніель Ольмо, 73), Родріго Ернандес, Мікель Меріно (Даніель Себальос, 46), Родріго( Міккель Оярсабаль, 58), Адама Траоре, Ансу Фаті (Ферран Торрес, 58)

Запас: Кепа Аррісабалага, Унай Симон, Ерік Гарсія, Хосе Луїс Гайя, Серхі Роберто, Серхіо Бускетс, Хосе Кампанья

Арбітр: Павло Гіль (Польща)