Пт. Лип 30th, 2021

Кислотою в обличчя: На футболіста Йоана Вісса вчинили напад

Футболісту Йоану Вісса в обличчя хлюпнули кислотою
Фото з відкритих джерел

Поліції вдалося затримати нападницю, вирахувавши її за мобільним телефоном

Футболіст французького клубу “Лор’ян” Йоан Вісса став жертвою нападу. Йому в обличчя хлюпнули кислотою та намагалися викрасти дитину. Про це інформує L’Equipe.

Як зазначається, спершу у 24-річного футболіста на вулиці невідома жінка попросила автограф, а згодом вона прийшла до нього додому, де і здійснила напад.

Віссу одразу шпиталізували. Внаслідок інциденту він отримав опіки обличчя і проблеми із зором. Довелося робити важку операцію, але тепер його життю нічого не загрожує. Звісно, лишається питання, чи зможе він продовжити футбольну кар’єру.

Згодом стало відомо, що опісля нападниця встигла облити кислотою ще, як мінімум, двох людей. 

Як виявилося, нещодавно вона пережила викидень, але приховала цю інформацію від свого чоловіка. Натомість переконувала його, що не може бачитися з дитиною через карантинні обмеження.

Тож, згодом вона вирішила викрасти дитину, щоб видати за свою. Але треба було, щоб та була від змішаної пари, адже її чоловік – івуарієць.

Оскільки викрасти дитину Вісси їй не вдалося, жінка спробувала зробити це із дитиною іншої пари.

Наразі поліція затримала нападницю, вирахувавши її за мобільним телефоном. Дитину повернули в сім’ю. 

Новини за темою: На Київщині чоловік через ревнощі облив дружину кислотою

Нагадаємо, раніше у Греції священник облив кислотою сімох митрополитів і поліцейського під час церковного суду, який планував позбавити його сану в монастирі Петракі. За даними правоохоронців, постраждалі були одразу госпіталізовані. 

 

Джерело: https://zikua.tv/news/crime/kyslotoiu_v_oblychchia_u_futbolista_yoana_vissa_namahalysia_vykrasty_dytynu_1006714

Залишити відповідь