Чт. Лют 25th, 2021

Іспанська газета розкрила деталі контракту Мессі з “Барселоною”: Клуб планує подати до суду

Поділіться записом
Ліонель Мессі
Reuters

Згідно з документом, форвард отримує “чистими” 75 млн євро в рік

Футбольний нападник “Барселони” Ліонель Мессі отримає понад півмільярда євро за поточним контрактом з клубом, однак частина цієї суми піде на податки. Такі дані оприлюднила іспанська газета “El Mundo“.

Так, у неділю видання опублікувало матеріал із заголовком “Контракт, що знищує “Барселону”. У ньому журналісти розкрили деталі контракту футболіста з клубом. Зокрема, йдеться про те, що за чотири роки контракту Мессі отримає 555 мільйонів 237 тисяч євро. Тобто, кожен рік перебування форварда обходиться “Барсі” у 138 мільйонів євро. Однак, з врахуванням високих податків на доходи фізосіб в Іспанії, “чистими” Мессі отримує приблизно 75 мільйонів євро на рік.

Крім того, за сам факт підписання нового контракту в 2017 році “Барселона” заплатила футболісту 115 мільйонів 225 тисяч євро. При цьому в угоді прописано бонус за лояльність клубу в розмірі 78 мільйонів євро.

Новини за темою: Барселона готова продати свого топ-гравця за 60 млн євро

Такі дані договору вважаються шокуючими, адже, за даними іспанських ЗМІ, сама “Барселона” має заборгованість у мільярд євро, що ставило під сумнів фінансову спроможність клубу. 

У відповідь “Барселона” заявила, що має намір судитися з El Mundo. При цьому опубліковану інформацію не було спростовано. Однак, клуб заявив про порушення конфіденційності даних газетою і непричетність до витоку цієї інформації.

Нагадаємо, раніше нападник і капітан “Барселони” Ліонель Мессі заявив про намір завершити виступи за “Барселону” у 2021 році після закінчення контракту. Однак, потім футболіст змінив своє рішення. 

Джерело: https://zik.ua/news/evrosport/ispanska_hazeta_rozkryla_detali_kontraktu_messi_z_barselonoiu_klub_planuie_podaty_do_sudu_994830

Залишити відповідь