Пт. Гру 4th, 2020

Хворі на COVID-19 гравці “Динамо”, які були зі збірною в Німеччині, вирушили додому

Поділіться записом

Фото з відкритих джерел

Не дочекавшись від Української Асоціації футболу (УАФ) рішення, коли четверо гравців національної збірної, інфіковані COVID-19, будуть відправлені додому, президент футбольного клубу “Динамо” самостійно організував їх повернення. Про це повідомляє пресслужба клубу.

Відзначається, що за підтримки міністра МВС Арсена Авакова, який був готовий відправити до Німеччини спеціальний літак МНС, Ігор Суркіс домовився з однією із західних авіакомпаній, яка надала свій борт для трансферу в Бориспіль українських футболістів і лікаря, відповідно до вимог Міжнародного медичного протоколу.

Завдяки цьому Віктор Циганков, Сергій Сидорчук і менеджер збірної Вадим Комардін вже знаходяться в польоті і скоро будуть вдома.

За словами Суркіса, керівництво УАФ мало того, що так і не спромоглося оперативно прийняти рішення, ще й хотіло відправити хворих гравців до Києва автобусом.

Як стало відомо, англійський “Вест Хем” також подбав, щоб Андрій Ярмоленко чартером благополучно повернувся до свого клубу.

Джерело: https://zik.ua/news/evrosport/khvori_na_covid_19_hravtsi_dynamo_iaki_buly_zi_zbirnoiu_v_nimechchyni_vyrushyly_dodomu_987175

Залишити відповідь