Ср. Гру 2nd, 2020

Футболіста Марадону прооперують через згусток крові у мозку

Поділіться записом
Дієго Марадона
Фото з відкритих джерел

За словами лікаря, спортсмен схильний до анемії

Колишньому аргентинському футболісту та одному з найвідоміших і найкращих гравців в історії футболу Дієго Марадоні проведуть операцію на головному мозку через згусток крові, який виявили у голові спортсмена. Про це повідомляє “Радіо Свобода” з посиланням на лікаря 60-річного футболіста Леопольда Луке. 

За словами невролога, згусток крові міг з’явитися у голові Марадони після аварії чи іншої травми. Однак, футболіст запевнив, що не пам’ятає жодного такого інциденту. Крім цього, лікар додав, що в 2005 році спортсмен переніс операцію на шлунку, щоб скинути 50 кілограмів. Після цього він став схильний до анемії.

Однак, Леопольд Луке запевнив, що операція, яку проведуть Марадоні – “рутинна”. Зазвичай, пацієнти, які її перенесли, покидають лікарню протягом 24-48 годин.

Новини за темою: Марадона за відвідування кожного матчу ЧС-2018 отримує від ФІФА 10 000 фунтів

Також повідомляється, що 60-річний футболіст, який зловживав наркотиками і алкоголем, раніше також переніс два серцеві напади і заразився гепатитом.

Зауважимо, Дієго Марадона вважається одним з найвидатніших футболістів всіх часів. Його гол “Рука Бога” у ворота Англії в 1986 році – один з найбільш суперечливих в історії чемпіонатів світу.

Нагадаємо, нещодавно футболіст Дієго Марадона після свого 60-річного ювілею потрапив до лікарні. За словами лікаря, госпіталізація може бути викликана анемією. 

Джерело: https://zik.ua/news/evrosport/futbolista_maradonu_prooperuiut_cherez_zhustok_krovi_u_mozku_985974

Залишити відповідь