“Динамо” перемогло А3 та потрапило до фінального раунду Ліги чемпіонів

Поділіться записом

Фото з відкритих джерел

Гра відбулася без глядачів на НСК “Олімпійський”

Київське “Динамо” перемогло нідерландський “АЗ Алкмаар” із рахунком 2:0, таким чином клуб потрапив плей-офф раунду Ліги чемпіонів. Про це повідомляє “Українська правда“.

Згідно з повідомленням, це був третій кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів, через COVID-19 цю стадію скоротили, тому матч-реванш не передбачено.

Як зазначається, переможні для киян два голи забили Жерсон Родрігеш та Микола Шапаренко. Під час першого тайму нідерландцям вдалося забити гол, але лише після того, як м’яч залишив межі поля, тому суддя взяття воріт скасував.

На 48-й хвилині після удару Келвіна Стенгса м’яч пролетів поруч зі штангою воріт “Динамо”. За дві хвилини кияни відкривають рахунок у грі. Після пасу Віталія Буяльського Жерсон Родрігеш пробив під поперечку воріт – 1:0.

Новини за темою: Зеленський нагородив орденами “За заслуги” футболістів Бєланова і Зозулю

У завершальні хвилини матчу “Динамо” не закрилося на своїй половині і зуміло збільшити рахунок. Після пасу з флангу від Томаша Кендзьори помилився на виході воротар нідерландців, і Микола Шапаренко забив гол ударом головою у порожні ворота – 2:0.

Слід зауважити, що в плей-офф раунді Ліги чемпіонів “Динамо” зустрінеться з переможцем матчу “Гент” (Бельгія) – “Рапід” (Відень, Австрія).

Новини за темою: Мессі відновив тренування в “Барселоні”

Нагадаємо, нещодавно підрахували, що через коронавірус європейський футбол втратить 4 млрд євро, оскільки стадіони пустують, спонсори тікають, а телеканали вимагають знижок.