“Динамо” мінімально поступилося “Барселоні” у матчі Ліги чемпіонів

Поділіться записом

Матч “Барселона” – “Динамо”
Фото з відкритих джерел

Наступний матч для киян відбудеться 24 листопада на “Олімпійському”

Київське “Динамо” поступилося “Барселоні” з рахунком 1:2 у матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів. Матч відбувся в Іспанії на стадіоні “Камп Ноу” у столиці Каталонії.

Перший гол було забито ще на 5 хвилині матчу. Після фолу Попова арбітр призначив 11-метроий у ворота киян, який бездоганно виконав Ліонель Мессі.

Другий м’яч “динамівці” пропустили на 65-й хвилині, Піке ударом головою відправив м’яч у дальній кут воріт.

На 75 хвилині зустрічі “Динамо” зуміло відповісти – пробивав Вербич, але Тер Штеген врятував свою команду, після чого першим на добивання встиг Циганков.

Наступний матч для киян відбудеться 24 листопада на “Олімпійському”. Вони зіграють зустріч-відповідь проти “Барселони”.

Новини за темою: У “Динамо” не виявили нових випадків COVID-19. Матч з “Барселоною” відбудеться

Нагадаємо, раніше менхенгладбаська “Боруссія” розгромила донецький “Шахтар” в матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч проходила в Києві без глядачів на трибунах НСК “Олімпійського” завершилася з рахунком 6:0.