Донецький “Шахтар” у більшості переміг київське “Динамо” і скоротив розрив до лідера УПЛ

Поділіться записом

Матч “Динамо” – “Шахтар”
ФК “Шахтар”

Матч завершився перемогою “гірників” із рахунком 3:0

Донецький футбольний клуб “Шахтар” із рахунком 3:0 переміг столичне “Динамо” в 9-му турі чемпіонату України з футболу. Про це повідомляє Sport.ua.

Зазначається, що рахунок на 34-й хвилині відкрив гравець “гірників” Жуніор Мораес, який скористався помилкою динамівського голкіпера Руслана Нещерета на виході. Тоді воротар “біло-синіх” промахнувся по м’ячу, і гравець “Шахтаря” спокійно головою пробив у ціль.

Наприкінці 1-го тайму “Динамо” залишилося у меншості через вилучення Сергія Сидорчука за грубий фол проти Віктора Корнієнка.

Згодом, на 66-й хвилині, “Шахтар” скористався перевагою, і після удару Тараса Степаненка м’яч рикошетом влетів у сітку від Маркуса Антоніо.

Незадовго після цього, на 73-й хвилині, “гірник” Віктор Коваленко віддав передачу Алану Патріку і той точно пробив з-за меж штрафного майданчика у правий кут воріт.

У результаті “Шахтар” переміг “Динамо” з рахунком 3:0, набрав 19 очок та скоротив відставання від киян, які очолюють турнірну таблицю, до 1 пункту.

Новини за темою: “Боруссія” М відправила шість сухих голів у ворота “Шахтаря”

Нагадаємо, нещодавно київське “Динамо” поступилося “Барселоні” з рахунком 1:2 у матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч-відповідь проти “Барселони” має відбутися 24 листопада.