Нд. Лис 29th, 2020

Чісора захоче мене покалічити, і я не буду просто на це дивитися, – Усик майбутній бій

Поділіться записом
Дерек Чісора та Олександр Усик
Фото з відкритих джерел

Український боксер запевнив, що це буде чистий, красивий бокс

Український боксер, чемпіон світу Олександр Усик і британець Дерек Чісора взяли участь в пресконференції напередодні поєдинку, який пройде в Лондоні 31 жовтня. Відповідний ролик опублікований на YouTube.

На запитання ведучого, чи готовий він до війни, Усик відповів, що війни не буде.

“Ніякої війни не буде. Це все Дерека слова. Я приніс мир, і це буде офігенний, чистий, красивий бокс. Він (Чісора – ред.) Буде хотіти нанести мені дуже багато каліцтв, сильно захоче мене вдарити, і природно, я не буду просто м’яко на це дивитися. Буде чудовий бій двох сильних типів”, – пообіцяв спортсмен.

Потім ведучий поцікавився, чи сприймає боксер майбутній бій як випробування і великий виклик.

“Чому всі говорять про якийсь тесті? Я багато раз боксував з великими хлопцями. Я боксував в WSB з великими хлопцями, які хотіли сильно мене вдарити, вони були дуже важкими. Я постійно б’юся з якимись важкоатлетами. Все своє життя я долаю якихось важкоатлетів … Якби царя звірів визначали за вагою, це був би слон, а не тигр. Ми це все побачимо в суботу. Якщо ви вважаєте мене маленьким – добре, ми це все побачимо в суботу”, – сказав Усик.

Новини за темою: Відео дня: Усик танцює зі скакалкою під час підготовки до бою з Чісорою

Раніше повідомлялося, що український боксер Олександр Усик та британець Дерек Чисора зустрінуться в ринзі 31 жовтня.

Джерело: https://zik.ua/news/evrosport/chisora_zakhoche_zavdaty_meni_kalitstva_i_ia_ne_budu_prosto_na_tse_dyvytysia_usyk_maibutnii_bii_985505

Залишити відповідь