“Боруссія” М відправила шість сухих голів у ворота “Шахтаря”

Поділіться записом

“Шахтар” – Борусія” М
Фото з відкритих джерел

Зустріч відбулась без глядачів на трибунах

Менхенгладбаська “Боруссія” розгромила донецький “Шахтар” в матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч в Києві без глядачів на трибунах НСК “Олімпійського” завершилася з рахунком 6:0, передає “РБК-Україна”.

Перші чотири м’ячі німецька команда забила “гірникам” у першому таймі. Рахунок на 8 хвилині відкрив Алассан Плеа, на 17 Крістоф Крамер дальнім ударом збільшив перевагу своєї команди. На 26 хвилині Плеа оформив дубль, а в кінцівці першого тайму відзначився Рамі Бенсебайні.

Після перерви Ларс Штіндль забив п’ятий гол німецького клубу. На 78 хвилині Плеа оформив хет-трик і встановив підсумковий рахунок зустрічі.

Після цього поєдинку “Боруссія” М зсунула “Шахтар” з першого місця. Німці з п’ятьма очками очолили групу В, а “гірники” можуть втратити й друге місце. У іншій зустрічі квартету зійдуться мадридський “Реал” та міланський “Інтер”. Матч-відповідь між командами відбудеться 25 листопада.

Новини за темою: “Шахтар” розписав нічию з міланським “Інтером”

Раніше повідомлялося, що гра третього туру групового етапу Ліги чемпіонів між “Шахтарем” та Менхенгладбаською “Боруссією” відбудеться  у Києві із залученням глядачів