Сб. Жов 24th, 2020

Бойові дії та коронавірус: УЄФА може виключити Баку і Санкт-Петербург із списку міст, які приймають Євро-2020

Поділіться записом
Збірні-учасниці Євро-2020 визначилися з місцем розташування своїх базових таборів
Портал uefa.com

Рішення переглядається й для того, щоб зменшити кількість поїздок між містами

УЄФА може змінити формат проведення Євро-2020 і виключити зі списку міст,  що приймають чемпіонат, Баку і Санкт-Петербург. Про це повідомляє The Sun.

Як зазначається, Євро-2020 повинно було проходити влітку цього року, однак через пандемію чемпіонат перенесли на 2021 рік при збереженні офіційної назви Євро-2020. Планувалося, що приймати його будуть 12 міст Європи: Лондон, Мюнхен, Рим, Бухарест, Копенгаген, Амстердам, Більбао, Глазго, Будапешт, Санкт-Петербург, Баку і Дублін.

Втім, зараз УЄФА розглядає варіанти, як провести Євро-2020 в умовах пандемії. Як варіант розглядається скорочення країн-господарок. Ігри можуть провести одній країні на чотирьох стадіонах, щоб знизити кількість поїздок.

Видання стверджує, що в УЄФА вже готові виключити зі списку міст,  що приймають чемпіонат, Баку, який знаходиться дуже близько від військових дій в Нагірному Карабасі. Також під скорочення може потрапити Санкт-Петербург.

Новини за темою: Євро-2020 можуть провести в грудні, – ЗМІ

Раніше повідомлялося, що Спілка європейських футбольних асоціацій перенесла чемпіонат Європи з футболу на літо 2021 року

Джерело: https://zik.ua/news/evrosport/uyefa_planuie_vidibraty_yevro_2020_u_baku_i_sankt_peterburha_cherez_viinu_i_sovid_19_983892

Залишити відповідь