Пт. Чер 18th, 2021

Система живлення соняшника та кукурудзи | R&D центр BINFIELD | Добрива та технології удобрення

#BINFIELD #ICL #FERTIS #добрива

Система живлення соняшника та кукурудзи | R&D центр BINFIELD | Добрива та технології удобрення.

Вітаємо на локації сучасних систем удобрення сільськогосподарських культур компанії БІНФІЛД.

R&D BINFIELD знаходиться на середині шляху М05, Київ-Одеса, у Кіровоградській області, Ульянівського району поряд села Синьки.

З цього року кожен бажаючий може в будь-який час завітати на нашу локацію та особисто побачити різні системи живлення культур.

В цьому році ми демонструємо технології удобрення соняшнику та кукурудзи на площах 15 та 17 гектар відповідно.
На ділянці соняшнику ми внесли комплексні мінеральні добрива ФЕРТІС ПРЕМІУМ НПК 7-21-21, з набором мікроелементів та підвищеним вмістом бору, що складає 0,2 відсотки.
На кукурадзі внесено добриво ФЕРТІС ПРЕМІУМ НПК 12-20-12 з набором мікроелементів та підвищеним вмістом цинку, що складає 1 відсоток.
На кожній культурі закладено варіант з комплексним добривом на основі полісульфату, а саме ICL PK Plus 0-18-13, унікальною перевагою якого є крім фосфору та калію високий вміст мезоелементів: магнію, кальцію та сірки.
Добриво марки PK Plus виготовляється з використанням природного джерела калію, а саме полісульфату який не містить хлору. Використання добрив PK Plus є безпечним для культур оскільки в їх складі знаходиться мінімальна кількість хлору і відповідно низький сольовий індекс.
Також закладено варіанти з мікрогранульованими стартовими добривами Ізі-Старт ТЕ-Макс 11-48-0, з нормою 20 кг/га, та заплановано ряд позакореневих підживлень добривами лінійки БАСФОЛІАР, від німецького виробника компанії КОМПО ЕКСПЕРТ.
Наразі ми провели сівбу та очікуємо на сходи.

Слідкуйте за локацією сучасних систем удобрення сільськогосподарських культур компанії БІНФІЛД в соціальних мережах, та на каналі БІНФІЛД, а ми в свою чергу будемо радувати Вас ще більшою кількістю корисної інформації.
Далі – цікавіше!

ICL PK Plus тут: https://binfield.ua/product/icl-pk-plus-0-18-13-mg-ca-s
Ізі-Старт ТЕ-Макс 11-48-0 тут: https://binfield.ua/product/easy-start
ФЕРТІС ПРЕМІУМ НПК тут: https://binfield.ua/search?q=FERTIS%20NPK

Залишити відповідь