Пт. Лют 26th, 2021

Новітні технології замінюють стандартну овс 25.

Поділіться записом

Самопересувна очисна машина СОМ-30М (метач)
Новинка на ринку України – 2 в 1: зерноочисник і зернонавантажувач.

Багатофункціональна СОМ-30М дає змогу використовувати лише ОДНУ одиницю техніки для завантаження, очистки, сушки і вивантаження очищеного зерна , що значно економить ваш час і гроші.

СОМ – 30М здатний самостійно завантажувати зернову купу, що поступила з поля, в приймальний відсік, очищувати і вивантажувати вже очищене від сміттєвих домішок зерно з попередньою сушкою в автотранспорт або бурт.

Висока продуктивність досягається методом повітряної очистки матеріалу.

Машина має можливість розподілу зерна по периметру зерноскладу, завантаження складів з висотою складування зернового матеріалу до 6 м і дальністю кидання до 25 м.Технічні характеристики:
Витрати електроенергії на 1 тону зерна, кВт/год

0,28

Вживана потужність, кВТ

14

Дальність польоту зерна, м

до 25

Висота завантаження зерна, м

до 10

Ширина захвата бурту зерна, м

5,1

Продуктивність, т/год

15-30

Тип машини

самохідна

Кут повороту тримера, градусів

180

* Маса,кг

1 850

СОМ-30М – це самохідний зерноочисний комплекс, здатний самостійно виконувати безліч функцій : за допомогою завантажувального транспортера він сам завантажує зернову купу (колосових, круп’яних, зернобобових культур, кукурудзи, сорго і соняшнику), що поступила з поля, в приймальний відсік, очищає і вивантажує вже очищене від сміттєвих домішок зерно з попередньою сушкою в автотранспорт або бурт. Висока продуктивність досягається методом повітряної очистки матеріалу і часткової його сушки. Уніфікована конструкція машини СОМ-30М дозволяє використати її як зерноочисник і зернокидач.

Машина має можливість розподілу зерна по периметру зерноскладу, завантаження складів з висотою складування зернового матеріалу до 6 м і дальністю кидання до 25 м. За допомогою СОМ-30М можна обробляти: насіння соняшнику, усі варіанти зернових культур, кукурудзу, сорго, а також бобові. Габарити машини дозволяють використовувати її в невеликих ангарах і складах. Висока швидкість роботи збільшує обсяги виробництва за одиницю часу і дозволяє швидко перейти від етапу попередньої підготовки сировини до наступної стадії.

СОМ – 30М виконує механічне перелопачування (перебуртовку) з одночасним очищенням і частковою сушкою зерна на відкритих майданчиках і в зерноскладах; робить завантаження зерна в автотранспортні засоби з висотою борту до 4,5м Self-moving cleaning machine COM-30M (sweeper)
New in the Ukrainian market – 2 in 1: grain cleaner and grain loader.

The multifunctional COM-30M allows to use only ONE unit of equipment for loading, cleaning, drying and unloading of the cleared grain that considerably saves your time and money.

CATFISH – 30M is able to independently load the grain pile received from the field, in the receiving compartment, to clean and unload the grain already cleared of garbage with preliminary drying in motor transport or a collar.

High productivity is achieved by the method of air purification of the material.

The machine has the ability to distribute grain around the perimeter of the granary, loading warehouses with a storage height of grain material up to 6 m and a throwing range of up to 25 m.https://www.facebook.com/zavodzm​​​ https://www.instagram.com/zavod.moroza​​​ https://zavodmoroza.com/​​​ https://www.tiktok.com/@zavodmoroza​​ +38 (050) 362-91-78

Залишити відповідь