Нд. Вер 27th, 2020

Інноваційні технології від TM Cersanit

Поділіться записом

→ Дізнайтесь більше про інноваційні технології Cersanit на сайті: http://cersanit.com.ua/
→ Підпишіться на наш канал, щоб бути в курсі останніх новин: https://www.youtube.com/channel/UC5TYg2YJ8R407bft8fT8SSQ
→ Слідкуйте за нами в Facebook: https://www.facebook.com/CersanitUkraina

Все більш популярною стає сантехніка, при виготовлені якої використовуються інноваційні технології. Адже ванна кімната місце досить інтимне, тому кожен бажає почувати себе там у безпеці та комфорті. А безпека санвузлу, в першу чергу, залежить від гігієнічності та простоти догляду за ним.
Кераміка Cersanit пропонує інноваційні рішення для подолання проблем у ванній кімнаті.

Аби заощадити ваш час, що витрачається на прибирання, доцільно буде звернути увагу на кераміку з технологією CleanPro. Це інноваційне захисне покриття, яке не дозволяє воді затримуватись на кераміці, через що на поверхні сантехніки не лишається слідів осаду, відмити які, іноді, досить важко.

Щоб ваша сантехніка залишалась якомога довше гігієнічною, в покритті Pure Silver Protect використовуються іони срібла, які створюють антибактеріальний захист. Завдяки цьому ви зможете бути впевненими в чистоті та безпечності санкераміки завжди, а не тільки після прибирання.

Унітаз без обідка, виготовлений за допомогою технології CleanOn, дозволяє позбавитись більшості основних місць розмноження бактерій, що робить ванну кімнату гігієнічнішою, а прибирання стає максимально легким і швидким.

Залишити відповідь