Сб. Тра 15th, 2021

Інноваційні технології на уроках та вибори президента школи. Маріупольська школа №66

Інновації, вибори президента школи та шкільне телебачення. Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №66 Донецької області стала однією із 10 суперфіналісток проєкту Освітній марафон.

“Коли наші вчителі почали брати участь в Освітньому марафоні, ми їх з першого дня розпитували, як там і що. Найбільше мені запам’яталось, як вони нам сказали, що їм там розповіли, що учні насамперед є клієнтами школи. Було приємно розуміти, що ти не просто якийсь там учень, а ти – клієнт”, – ділиться Ілля Коссе, заступник президентки школи, учень 11 класу

Після першого туру марафону шкільна команда проводила два дні педагогічну нараду. Крім педагогів, працювали учні і батьки, які онлайн проводили опитування.

У школі активно впроваджуються інновації.

“На своїх заняттях ми працюємо з міні-лабораторією ” Еinstein”. Наша мета – робити хімічні досліди, які потім ми будемо робити в школі. Також ми як учні-консультанти знімаємо відео-інструктажі для наших однокласників, які потім їм знадобляться на уроках хімії”, – розповідає Анна Власова, учениця 8 класу.

У школі виховують лідерів завдяки власним президентським виборам.

“Кожен кандидат має свою індивідуальну програму – це, як правило, заходи, які планує провести кандидат. Це повинні бути заходи, які можна буде втілити, наприклад, день самоврядування чи тематичні вечори. І ми якраз обираємо за тими заходами, за тим, що хоче принести цей кандидат”, – каже Катерина Салієва, президентка школи, учениця 11 класу.

Завдяки пропозиції учнів у шкільній стратегії з’явилась ідея створення власного телебачення, яке має з’явитись найближчим часом.

Школа планує втілювати ідеї, які з’явились під час Освітнього марафону.

Освітній марафон стартував наприкінці 2019 року для шкіл Луганщини та Донеччини. 60 шкільних команд працювали над концепціями та розробляли стратегії розвитку своїх навчальних закладів. За результатами напрацювань суперфіналістами проєкту стали 10 шкіл з Луганської та Донецької області, які вже почали втілювати свої плани у життя.

Читайте більше про проєкт Освітній марафон: https://www.facebook.com/osvmarathon

«Освітній марафон» реалізується БО «Благодійний фонд Фундація соціальних інновацій “З країни в Україну” в рамках проєкту Демократичне врядування у Східній Україні (DG East) USAID Ukraine – USAID Україна Агентства США міжнародного розвитку (USAID).

Залишити відповідь