Чт. Гру 3rd, 2020

§ 5. Хмарні технології. Онлайнові перекладачі. Вправа 2 | 7 клас | Казанцева

Поділіться записом

7 клас. Практичні завдання з інформатики за підручником О.П. Казанцева 2020 року.

§ 5. Хмарні технології. Онлайнові перекладачі. Вправа 2.

Завдання. З допомогою служби One Drive створити презентацію з теми «Історія виникнення Інтернету» та надати спільний доступ до неї учителю.

1. Зайдіть до сайту onedrive.live.com під власним обліковим записом.
2. Створіть нову презентацію.
3. На першому слайді додайте заголовок «Історія виникнення Інтернету». В підзаголовку введіть назву навчального закладу, клас, ваше прізвище та ім’я.
4. На другому та наступних слайдах розташуйте інформацію з історії виникнення Інтернету. Як заголовки вкажіть роки події (це мають бути роки 1962, 1969, 1971, 1973, 1983, 1984, 1988, 1989, 1990, 1995, 1997).
5. Знайдіть інформацію в Інтернеті відповідно до кожного року події та розташуйте на слайдах текстову та графічну інформацію.
6. Текстову інформацію можна копіювати з інших сайтів, виконуючи копіювання виділеного фрагменту з використанням контекстного меню. Додавання на слайд здійснюється з використанням команди Вставити контекстного меню слайду. (Пам’ятайте, що інформація на сайтах може міститися у вигляді таблиць і безпосереднє копіювання інформації із сайту може призвести до некоректного відображення тексту на слайді. Отже, рекомендуємо виконувати копіювання фрагменту тексту із слайду до текстового редактора, встановленого на комп’ютері, а потім після його обробки до онлайнової презентації).
7. Вставку тексту можна також виконати, використовуючи спеціально призначений для цього інструмент Текстове поле, який розташований у вкладці Вставлення.
8. Після додавання тексту виконайте його форматування, що можна здійснити, використовуючи відповідні інструменти у вкладці Формат, що з’являється у разі виділення рамки тексту.
9. Додайте необхідні зображення. Для цього скористайтеся контекстним меню сайту, звідки здійснюється копіювання зображення. Щоб зображення, збережене на диску, слід обрати інструмент Зображення на вкладці Вставлення.
10. Надайте презентації ім’я Історія Інтернету.
11. Надайте спільний доступ до створеної вами презентації та надішліть посилання вчителю для перевірки.

Завантажити текст практичного завдання у форматі docx: https://drive.google.com/file/d/1VVbAlFUp4fUdUPYRUzVnRVP_QZ-SR2J-/view?usp=sharing

Залишити відповідь