Сб. Січ 16th, 2021

Журналіст Кацман: “Влада мріє, щоб всі працювали як роботи, платили податки, не хворіли, не жили – і вмирали на радість державі в день виходу на пенсію!”

Поділіться записом
Володимир Кацман
Фото з відкритих джерел

Влада виганяє на вулицю десятки тисяч пацієнтів психіатричних лікарень, вивільняючи території лікарень. Це – логіка “медреформи Супрун”, це – логіка влади: працюй як робот, плати податки, не хворій, не їж, не живи, вмирай в день виходу на пенсію, щоб порадувати державу!

Про це заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман в ефірі програми “Політика здоров’я” на телеканалі NewsOne.

“Дуже справедливо говорила одна медсестра: “Державі потрібні люди-роботи, які тільки роблять свою роботу і платять податки”. Я б ще додав: “і вмирають ви в день виходу на пенсію до приїзду в поліклініку…”, щоб ті гроші, які, за словами Супрун, пішли за пацієнтом (на його лікування), дійшли до держави і без пацієнта. Це, здається, ідеальна картина для влади!”,- обурився він.

Експерт заявив, що “закриття психіатричних лікарень – це не вирішення проблеми, це дикість, коли в країні пандемії і карантинів закриваються тубдиспансери і психіатричні лікарні”.

“Я як філолог вважаю, що визначення “душевнохворі люди” – це правильний термін, куди точніше випередження “псих”… у людей “болить душа”, їм потрібно заспокоєння, примирення зі світом… ці люди, можливо, не стільки потребують медикаментозного лікування, скільки в профілактиці та уважному догляді… І в Конституції України є стаття 49, де йдеться про охорону (!) здоров’я народу України – і нічого не сказано, що психологічне здоров’я не досягається профілактикою, а його потрібно продавати, комерціалізувати, перетворювати на заробіток. Втім, всі ці “реформи” і вичерпуються, по суті, вилученням з Конституції права на безкоштовне медичне обслуговування від держави”, – констатував журналіст.

Новини за темою: Журналіст Кацман: Україна програла 25-річну війну з корупцією – це зло стало частиною держполітики

“Уявляєте, що ми стоїмо перед фактом – 22 тисячі людей, за заявою Семена Глузмана, змушені покинути лікарні і вийти по суті в агресивне громадське середовище! Тобто держава їм каже: “Покиньте поліклініки – і йдіть вмирайте!”. Не можна кидати напризволяще тих, хто може постраждати від агресивного суспільства в період війни, коли навколо повно зброї, коли суспільство в поствоєнному синдромі. Турбота про таких людей – це і є показник соціальності, гуманності країни. Ми ж перестаємо бути такою, ми викидаємо людей на вулиці, лікарів залишаємо без робочих місць, змушуючи їх йти в комерцію або їхати з країни. Це шлях в нікуди, такі реформи – справжня біда!”, – резюмував Володимир Кацман.

Нагадаємо, раніше Володимир Кацман заявляв, що уряд прем’єр-міністра Дениса Шмигаля веде справжню тарифну війну зі своїм народом, підвищуючи ціни під час пандемії.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/zhurnalist_katsman_vlada_mriie_shchob_vsi_pratsiuvaly_iak_roboty_platyly_podatky_ne_khvorily_ne_zhyly__i_vmyraly_na_radist_derzhavi_v_den_vykhodu_na_pensiiu_991407

Залишити відповідь