25.10.2021

Журналіст Кацман: У Трускавці вирішили поміняти 3 міністрів і керівництво НБУ і далі “шукати голоси” за відставку Разумкова

Володимир Кацман
Скріншот з відео

Зміни у складі уряду будуть точковими і не надто сенсаційними, замінять керівників Мінекономіки, Мінекології та Мінсільгоспу, поміняють також керівництво Нацбанку. Голоси за потрапляння “питання Разумкова” в порядок денний сесії зібрані, але триває пошук голосів за відставку спікера, всередині фракції “СН” їх немає. Таку інформацію повідомляють джерела з Трускавця.

Про це в ефірі ток-шоу “Аргумент” на телеканалі “Перший Незалежний” повідомив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт також додав, що джерела з Трускавця не виключають, що на посаду керівника Нацбанку України, можливо, буде запропонована кандитатура екс-міністра економіки і екс-радника глави ОП Тимофія Милованова.

“Що стосується міністерств-прізвища претендентів на зміну в трьох з них в кулуарах Трускавця ходили, але вони не настільки публічно відомі, щоб їх аналізувати. Джерела також звернули увагу, що передбачувані і обговорювані напередодні зміни в Міноборони, ГПУ, Мінкульті і Мін’юсті поки втратили актуальність”, — підкреслив журналіст.

“Джерела також підтвердили, що ініціаторами відставки спікера Разумкова пошук необхідних для цього 226 голосів буде продовжено вже в Києві, оскільки, як повідомляють джерела, всередині самої фракції шукали 150 голосів за винесення питання в зал, розуміючи, що достатньої кількості всередині “Слуги народу” немає. Значить для потрібного рішення, очевидно, будуть підключені групи і позафракційні, вважають джерела”, – підкреслив Володимир Кацман.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/zhurnalist_katsman_u_truskavtsi_vyrishyly_pominiaty_3_ministriv_i_kerivnytstvo_nbu_i_dali_shukaty_holosy_za_vidstavku_razumkova_1013714

Залишити відповідь