Нд. Вер 27th, 2020

Журналіст Кацман: Руками “слуг народу” в Раді спробують накинути ласо на неугодні ЗМІ – влада готується до війни зі свободою слова!

Поділіться записом
Володимир Кацман
Фото з відкритих джерел

Влада не відмовилася від планів задушити свободу слова в Україні й накинути ласо на неугодні ЗМІ, свідченням чого є наявність у планах на чергову сесію дев’ятого скликання ВР другого читання скандального законопроєкту “про медіа”. Цей законопроєкт однозначно визнаний експертним і журналістським середовищем репресивним, він дає неконституційні інквізиторські функції Нацраді та зазіхає на свободу слова. Про це в ефірі телеканалу “NEWSONE” заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

“Журналісти з подивом виявили в планах чергової сесії Верховної Ради друге читання сумнозвісного законопроєкту” про медіа”. Того самого, якого всі до одного журналісти країни, з різних видань, з різних медіа-груп і різних політичних поглядів, визнали репресивним і антиконституційним. Цей закон робить з Нацради по ТБ і радіо інквізиторську структуру, яка буде придушувати ЗМІ, закривати роти журналістам, позбавляти ліцензій і дозволів, а потім візьметься за те, щоб визначати, що людям дивитися або що читати, які канали залишити, а може, – кому що думати і за кого голосувати”, — стверджує експерт.

На думку журналіста, “зробити це хочуть руками самих “слуг народу”, які ходять на ефіри критикованих ними каналів, отримують можливість говорити все, що знаходять потрібними, обурюються утисками журналістів і ЗМІ, а потім тиснуть на кнопочки в залі ВР – і виконують все, що їм скаже Банкова”.

“Де ж ті “слуги народу”, які рвали на собі сорочки, обіцяючи, що не допустять утисків свободи слова, А тепер покірно слідують за тим, що їм приготували Ткаченко, Потураєв і їх команда?”,- задався питанням експерт.

“Журналістам, депутатам, опозиції, всім нам не слід мовчати, треба прямо говорити владі: якщо вона приймає такий закон, вона стане на стежку війни з медіа, а подібні війни політиків і ЗМІ, війни проти свободи слова, закінчуються одним – поразкою і крахом таких горе-політиків!”, – резюмував Володимир Кацман.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/zhurnalist_katsman_rukamy_sluh_narodu_v_radi_sprobuiut_nakynuty_laso_na_neuhodni_zmi_vlada_hotuietsia_do_viiny_zi_svobodoiu_slova_979149

Залишити відповідь