Сб. Бер 6th, 2021

Зеленський заявив, що “трохи злий” на Трампа

Поділіться записом
Володимир Зеленський
РБК-Україна

Президент поспілкувався з журналістом американського телеканалу

Президент України Володимир Зеленський заявив, що “трохи” злий на колишнього очільника США Дональда Трампа. Про це він повідомив в інтерв’ю програмі Axios на американському телеканалі HBO.

Під час інтерв’ю журналіст поставив Зеленському питання, чи хоча б трохи він злиться на Трампа. “Я бачу, ви злий на президента Трампа. Можливо, трохи?”, – спитав інтерв’юєр. На це очільник України відповів: “Трохи”.

Зазначається, що повна версія розмови буде оприлюднена завтра, 31 січня.

Нагадаємо, в 2019 році у США була запущена процедура імпічменту Дональда Трампа. Це сталося на ґрунті тверджень про те, що тодішній президент США в телефонній розмові тиснув на Володимира Зеленського з метою спонукати Київ побічно допомогти главі Штатів переобратися на другий термін в 2020 році. Американський лідер нібито домагався початку розслідування дій сина ексвіцепрезидента, а нині – президента США Джозефа Байдена в обмін на надання фінансової та військової допомоги Вашингтона Києву.

Новини за темою: Двічі в одну річку: Чому Дональду Трампу вдруге оголосили імпічмент і що буде далі

У жовтні 2020 року Володимир Зеленський заявив, що, незважаючи на те, хто переможе на президентських виборах у Сполучених Штатах – Джо Байден чи Дональд Трамп, Україна сподівається на підтримку США. Тоді Зеленський висловив переконання, що Штати підтримають Україну незалежно від результатів виборів.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/zelenskyi_zaiavyv_shcho_trokhy_zlyi_na_trampa_994781

Залишити відповідь