07.12.2021

Зеленський заявив, що має дані про держпереворот, який готують в Україні

Володимир Зеленський. Пресс-марафон 26 листопада 2021 року
Офіс президента

Президенту доповіли, що до підготовки перевороту нібито залучили бізнесмен Ріната Ахметова

Президенту України Володимиру Зеленському повідомили, що в Україні готують державний переворот “першого числа”. Про це він сам сказав під час прес-марафону у коворкінгу “Creative States” на Печерську в Києві.

“Отримали інформацію, що першого числа в нашій державі буде державний переворот, цікава ж інформація. Мені здається, це важлива інформація, першого-другого грудня.

До підготовки перевороту нібито залучили Ріната Ахметова. І є аудіозапис, у якому представники з України обговорюють з представниками Росії участь Ріната Ахметова в державному перевороті. Проте, голосу Ахметова на запису немає”, – розповів голова держави.

На його думку, це підстава бізнесмена і що Ахметова втягують у війну проти держави.

“Вважаю. Що він розпочав її, вважаю, що це буде його велика помилка, тому що не можна воювати проти свого народу, проти президента, який обраний народом України”, – додав Зеленський.

Новини за темою: Ахметов, Пінчук, Зеленський… хто заробляє сотні мільйонів у РФ

Нагадаємо, під час сьогоднішньої прес-марафону очільник держави Володимир Зеленський заявив, що ймовірність повномасштабної наступу Російської Федерації зберігається щодня, але українська сторона готова до будь-якої ескалації.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/v_ukraini_na_1_2_hrudnia_hotuietsia_derzhavnyi_perevorot_zelenskyi_1018449

Залишити відповідь