22.09.2021

Зеленський у Кишиневі поклав квіти до монумента Стефану Великому

Президент України Володимир Зеленський у Кишиневі поклав квіти до монумента видатному державному діячу Республіки Молдови Стефану Великому та Святому.

Про це повідомляє Укрінформ із посилання на Телеграм Офісу глави держави.

“Під час візиту до Республіки Молдова Президент України Володимир Зеленський поклав квіти до монумента видатному державному діячу цієї країни Стефану Великому та Святому, розташованого в центрі Кишинева”, – йдеться у повідомленні.

Раніше Зеленський разом із Президентом Республіки Молдова Маєю Санду, Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою та Президентом Румунії Клаусом Йоханнісом у Кишиневі взяв участь в урочистостях з нагоди 30-річчя незалежності Молдови.

Читайте також: Зеленський узяв участь у військовому параді в Кишиневі

Глави держав переглянули військовий парад, який відбувся на площі Великих Національних Зборів. Після цього вони пройшлися центральною вулицею Кишинева.

Володимир Зеленський у своєму вітанні, адресованому Маї Санду з нагоди 30-річчя незалежності Республіки Молдова, побажав молдовському народу миру, злагоди та процвітання.

Як повідомлялося, 27 серпня 1991 року на підставі рішення Великих національних зборів, що відбулися в Кишиневі, парламент Молдови ухвалив Декларацію про незалежність. Декларація проголосила Республіку Молдова суверенною та незалежною державою, яка може «вільно, без втручання ззовні вирішувати своє сьогодення та майбутнє відповідно до ідеалів і святих устремлінь народу в історичному й етнічному просторі його становлення». Відтоді цього дня відзначається національне свято – День незалежності Республіки Молдова.

Фото: ОП

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3305425-zelenskij-u-kisinevi-poklav-kviti-do-monumenta-stefanu-velikomu.html

Залишити відповідь