Нд. Вер 27th, 2020

Зеленський представив нового главу Черкаської ОДА

Поділіться записом
Глава Черкаської ОДА Сергій Сергійчук
Офіс президента України

Новим очільником області став Сергій Сергійчук

У п’ятницю, 28 серпня, президент України Володимир Зеленський представив нового голову Черкаської обласної державної адміністрації (ОДА) – ним став Сергій Сергійчук. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента. 

Так, на зустрічі з представниками бізнесу регіону президент вручив новому очільнику області службове посвідчення та привітав його з призначенням. 

“Ми змінюємо голову обласної державної адміністрації на Черкащині. Головна причина завжди така, що хочеться бачити результат. Хочеться бачити щось краще, ніж є. Дуже хочеться, щоб ви дійсно одразу почали діяти. Щоб одразу і бізнес, і люди бачили вашу підтримку. А це значить, що це не тільки ваша підтримка, а й влади та Президента”, – зазначив Володимир Зеленський.

Новопризначений глава області у свою чергу подякував президенту за довіру та пообіцяв працювати на результат. 

“Буду розвивати область, щоб життя черкащан було кращим. Це і залучення інвестицій, і створення нових робочих місць. Це забезпечення економічної безпеки та медичної, покращення якості освіти. Це і “Велике будівництво”, – наголосив Сергій Сергійчук.

Новини за темою: Мер Черкас назвав ім’я депутата, який готував замах на вбивство його заступника

До слова, цього тижня Кабінет міністрів погодив призначення глав Черкаської та Кіровоградської обласних державних адміністрацій.

Нагадаємо, напередодні Зеленський представив нового очільника Кіровоградської ОДА Андрія Назаренка. 

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/zelenskyi_predstavyv_novoho_hlavu_cherkaskoi_oda_978987

Залишити відповідь