07.12.2021

Зеленський обговорив із Меркель стягування російських військ до кордонів України

Зустріч Володимира Зеленського й Ангели Меркель у Маріїнському палаці
Офіс президента

Він також подякував їй за багаторічну підтримку врегулювання ситуації на Донбасі

Президент Володимир Зеленський обговорив із канцлером Німеччини Ангелою Меркель стягування російських військ до кордонів України. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

“Співрозмовники погодилися з необхідністю координації зусиль міжнародної спільноти в питанні локалізації загроз з боку РФ і збереження санкційної політики. Глава Української держави поінформував федерального канцлера про безпекову ситуацію на Донбасі, а також про кроки, які здійснює Україна з метою досягнення миру”, — йдеться в публікації.

Також Зеленський і Меркель обговорили міграційну кризу на кордоні Польщі та Білорусі. Вони зазначили важливість координації дій між Україною та ЄС, аби не допустити використання мігрантів для дестабілізації ситуації.

Ця розмова, ймовірно, стане останнім контактом Меркель з українською владою, оскільки в Німеччині оголосили про створення коаліції, і вже на початку грудня каденція Меркель може закінчитися.

Новини за темою: США оновили рекомендації щодо поїздок в Україну на тлі загрози вторгнення Росії

Як повідомлялося раніше, Україна може отримати гарантії безпеки від Російської Федерації тільки реалізацією Мінських угод по Донбасу. Пєсков уточнив, що всі сторони повинні обговорювати це в прямому діалозі.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/zelenskyi_obhovoryv_iz_merkel_stiahuvannia_rosiiskykh_viisk_do_kordoniv_ukrainy_1018384

Залишити відповідь