Пт. Чер 25th, 2021

Зеленський для збереження влади закриває ЗМІ, тисне на партію ОПЗЖ і Віктора Медведчука та продовжує знущання над жителями Донбасу, – глава Держдуми РФ

В’ячеслав Володін Фото з відкритих джерел

Президент України Володимир Зеленський для збереження влади закриває ЗМІ, тисне на “Опозиційну платформу – За життя” і Віктора Медведчука, продовжує знущання над жителями Донбасу. Про це в Telegram написав глава Держдуми РФ В’ячеслав Володін.

“Сьогодні, щоб зберегти Зеленського, закрили опозиційні ЗМІ; чинять тиск на партію “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука. Тривають знущання над жителями Донбасу і Луганська. У них стріляють, їх вбивають, руйнують їхні будинки. Де Європарламент, Євросоюз? Де ваша позиція?”, – зазначив Володін.

Політик підкреслив, що європейська спільнота сьогодні також закриває очі на порушення одного з основоположних прав людини – говорити, вчитися, спілкуватися рідною мовою.

“Росіяни, угорці, румуни, молдавани, поляки позбавлені такого права на Україні. Як і в прибалтійських державах. Де ви з вашою правозахисною позицією? Втім, що питати, якщо ви навіть не подаєте голос, щоб допомогти правозахисникам, які піддаються переслідуванню, сидять у в’язницях? Було б правильно спочатку розібратися в собі. Які цінності захищаєте і несете в світ? Взагалі які у вас цілі? Визначилися б”, – зазначив Володін.

Він вважає, що Європарламент нав’язує президенту США Джо Байдену конфронтаційний порядок перед зустріччю з Володимиром Путіним, щоб таким чином чинити тиск і створити для зустрічі негативний фон. Володін зазначив, що Європарламент намагається набрати політичні очки, “потоптавшись на темах, які можуть стати предметом обговорення двох президентів”.

Нагадаємо, 13 травня в Печерському суді Києва обрали запобіжний захід голові політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктору Медведчуку.

В ОПЗЖ відреагували на це правове свавілля і заявили, що такі дії влади – відверта і цинічна політична розправа над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією розкриває непрофесіоналізм, продажність і антинародний характер влади.

Сам Віктор Медведчук підкреслив, що відбувається – політична розправа за його принципову позицію.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 19 лютого ввів у дію рішення РНБО про санкції проти 8 фізичних і 19 юридичних осіб.серед них троє українських громадян – політик Віктор Медведчук і його дружина Оксана Марченко і цивільна дружина власника каналів NewsOne, ZIK і “112 Україна” Тараса Козака Наталія Лавренюк.

Як повідомляли, 26 лютого журналісти незаконно закритих президентом Володимиром Зеленським телеканалів об’єдналися і створили новий телеканал – “Перший Незалежний”. Засновниками нового медіа стала група журналістів, які раніше працювали на каналах “112 Україна”, NewsOne і ZIK. Проте вже через годину після початку мовлення телеканал “Перший Незалежний” незаконно відключили під тиском влади

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/zelenskyi_dlia_zberezhennia_vlady_zakryvaie_zmi_tysne_na_partiiu_opzzh_i_viktora_medvedchuka_ta_prodovzhuie_znushchannia_nad_zhyteliamy_donbasu_hlava_derzhdumy_rf_1004163

Залишити відповідь