19.01.2022

За останні місяці Рада ухвалила закони, які чекали свого часу понад 20 років – Стефанчук

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що за останні місяці було ухвалено закони, котрі чекали свого “зоряного часу” понад 20 років.

Про це спікер парламенту сказав у привітанні з нагоди новорічних свят, оприлюдненому у Фейсбуці.

“2021 рік був щедрим на знаменні події. Ми разом відзначили тридцятиріччя нашої незалежності, і у фінал цього року ми виходимо з оберемком перемог. І це не просто слова. Ставши Головою парламенту, я взяв добру звичку звітувати про нашу діяльність. Звітувати не за кілька годин до Нового року – я розповідав про досягнення парламенту чи не після кожного пленарного засідання. За останні місяці ми вперше прийняли закони, окремі з яких очікували на свій зірковий час понад 20 років. Це закони про локалізацію, індустріальні парки, боротьбу з олігархами, адміністративну процедуру, медіацію, капеланів та інші”, – зазначив Стефанчук.

За його словами, ухвалюючи важливі рішення, парламент висловлював подяку кожному українцю за його працю.

“Мені хочеться покласти під ялинку нашій неньці-Україні найбажаніше. Це життя без війни, усмішку без маски і шлях до ЄС без перешкод. Я щиро вірю, що 2022 рік буде кращим, і разом ми зможемо подолати будь-які нові виклики”, – наголосив Голова ВР.

Як повідомлялося, 8 жовтня 2021 року народні депутати проголосували за призначення Руслана Стефанчука Головою Верховної Ради.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3378712-za-ostanni-misaci-rada-uhvalila-zakoni-aki-cekali-svogo-casu-ponad-20-rokiv-stefancuk.html

Залишити відповідь