Нд. Бер 7th, 2021

За 6 днів влада втратила підтримку половини України, – Лазарєв про закриття телеканалів

Поділіться записом
Олександр Лазарєв Фото з відкритих джерел

Частина помірної аудиторії “слуг народу”, яка голосувала за анти-Порошенка, більше цю партію не підтримуватиме, прогнозує політолог

За шість днів, які минули з моменту закриття трьох телеканалів “112 Україна”, NewsOne і ZIK, влада повністю втратила підтримку половини України. Значна частина виборців України більше ніколи не повернеться до Володимира Зеленського і “слуг народу”.

Про це під час спільного ефіру трьох телеканалів – ZIK, NewsOne і “112 Україна” заявив політолог Олександр Лазарєв.

Гість студії, коментуючи ситуацію із закриттям трьох телеканалів “112 Україна”, NewsOne і ZIK, зауважив, що влада вирішила миттєво закрити всі свої проблеми: є телеканали, які висвітлюють їхні огріхи, телеканали закрили – і влада думає, що живе у задзеркаллі і її нічого не стосується.

“Але насправді вони за ці шість днів втратили повністю підтримку половини України. Тобто велика частина виборців України більше ніколи не повернеться до Зеленського. Була кількість тих, хто сумнівається, ми це бачили на виборах до місцевих органів самоврядування, коли певна кількість просто не прийшла голосувати на ці вибори. Чому не прийшла? Раніше вони підтримали “слуг народу”, потім вони розчарувалися і почали думати, кого їм підтримувати. Так ось ці, хто сумнівається, ніколи більше не підуть до “слуг народу”. Понад те, частина помірної аудиторії “слуг народу”, яка голосувала за анти-Порошенка проти такого радикального порядку денного, вони теж не будуть підтримувати “Слугу народу”. Тобто вони собі фактично у стратегічній перспективі вистрілили в обидві ноги”, – сказав Олександр Лазарєв.

Новини за темою: Диктатура, яка набуває форми фарсу, відбутися не може, – Суслов про закриття телеканалів

Як повідомляли, 8 лютого понад 400 журналістів з телеканалів “112 Україна”, NewsOne і ZIK провели акцію протесту проти обмеження свободи слова в країні. Також підтримати журналістів прийшло більше тисячі глядачів телеканалів.

Нагадаємо, після блокування “112 Україна”, NewsOne і ZIK мовлення телеканалів в ефірі можна дивитися на YouTube.

Онлайн-трансляцію телеканалу ZIK можна дивитися тут:

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/za_6_dniv_vlada_vtratyla_pidtrymku_polovyny_ukrainy__lazariev_pro_zakryttia_telekanaliv_995769

Залишити відповідь