Сб. Жов 24th, 2020

Юрій Загородній про напад на виборців у Миколаєві: Нападами нас не залякати – ми командою йдемо до перемоги. Наша команда – наш виборець!

Поділіться записом
Юрій Загородній
“Опозиційна платформа – За життя”

У суботу, 17 жовтня, радикально налаштовані молодики скоїли напади на виборців “Опозиційної платформи – За життя“. Про це повідомив керівник Миколаївської обласної організації партії ОПЗЖ Юрій Загородній

“Напали на наших виборців, погрожуючи ножем, порізали агітаційні намети з символікою “Опозиційної платформи – За життя”. Напади були здійснені в районі зупинок громадського транспорту “Магеллан” і “Шкільна”, – зазначив Загородній. 

За його словами, агітаційні намети ОПЗЖ стали місцем відкритого діалогу не тільки виборців політсили і політичних опонентів, але і всіх жителів Миколаєва.

Напад на виборців ОПЗЖ у Миколаєві
“Опозиційна платформа – За життя”

“Наша політична сила виступає за встановлення миру, захист прав і об’єднання всіх громадян України. І соціологічні служби заявляють про стрімке зростання рейтингу ОПЗЖ, підтримки нашої партії жителями Миколаєва та області. Тому, побачивши масштабність нашого політичного руху, радикали вирішили залякати наших прихильників”, – додав політик. 

Напад на виборців ОПЗЖ у Миколаєві
“Опозиційна платформа – За життя”

У зв’язку з цим “Опозиційна платформа – За життя” звернулася до правоохоронців з вимогою захистити жителів міста і забезпечити громадський порядок.

“Ми офіційно звертаємося до органів правопорядку: вони повинні захистити мирних миколаївців від свавілля та бандитизму, забезпечити громадський порядок і гарантувати рівні права для всіх учасників політичного процесу. Нападами нас не залякати – ми командою йдемо до перемоги. Наша команда – наш виборець”, – заявив Юрій Загородній.

Нагадаємо, нещодавно “Опозиційна платформа – За життя” звернулася до президента Володимира Зеленського з проханням припинити політичне рейдерство у Миколаєві.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/yurii_zahorodnii_pro_napad_na_vybortsiv_u_mykolaievi_napadamy_nas_ne_zaliakaty__my_komandoiu_idemo_do_peremohy_nasha_komanda__nash_vyborets_984024

Залишити відповідь