Пн. Сер 2nd, 2021

Юрій Загородній: Медведчук у суді доведе, що справа проти нього замовна

Юрій Загородній
Фото з відкритих джерел

Влада сфабрикувала кримінальну справу проти голови Політради партії “Опозиційна платформа ‒ За життя” Віктора Медведчука, оскільки боїться конкуренції з боку цієї політсили. Але лідер опозиції доведе в суді, що звинувачення на його адресу не правдиві, а кримінальне провадження – це не що інше, як політичне замовлення. Таку думку в студії телеканалу “Перший Незалежний” висловив народний депутат від партії “Опозиційна платформа ‒ За життя” Юрій Загородній.

“Методи боротьби влади цинічні та примітивні. Сьогодні команда Віктора Медведчука готується в суді довести, що справа проти нього є політичною, замовною через принципову позицію Віктора Володимировича у питаннях покращення добробуту українського народу, ‒ заявив Загородній. – Але Віктор Медведчук ‒ дуже сильна особистість. Гідно проходив усі випробування раніше, пройде і зараз. Доведе в суді, що його дії не містили порушення законів України і не були спрямовані проти держави, в чому намагається його звинуватити влада”.

Нардеп зазначив, що нові кроки влади проти опозиції важко спрогнозувати, не відомо, як влада готова діяти і до яких заходів може ще вдатися. Наприклад, чергове судове засідання у справі Віктора Медведчука призначене на 9 липня, але прокуратура досі не подала клопотання про продовження запобіжного заходу Медведчуку, хоча термін подання такого клопотання вже сплив.

“Зараз немає клопотання від прокуратури до суду щодо продовження запобіжного заходу Віктору Володимировичу. Терміни подання такого клопотання спливли – в умовах карантину воно мало дійти до суду за 10 днів до 9 липня, ‒ сказав він. – Хоча таке клопотання може з’явитись через хвилину. Не знаємо, як буде діяти влада”.

Між тим, попри тиск, ОПЗЖ продовжує політичну діяльність і реалізацію своєї передвиборчої програми.

“Влада боїться правди. А наша політична сила принципово виконує свої передвиборчі обіцянки, відстоює права і свободи громадян України. ОПЗЖ з перших днів у Верховній Раді заявила, що перебуває в опозиції до чинної влади. У цивілізованому світі що сильніша влада, то сильніша опозиція. Але наша влада боїться правди, тому переслідує політичних опонентів, ‒ переконаний Загородній. – Не дивно, що Президент в одному з інтерв’ю зізнався, що використовує нову зброю – Раду національної безпеки і оборони. Хоча те, чим займається РНБО, ‒ це порушення і Конституції України, і закону про РНБО, тому що цей орган не наділений функціями, які зараз виконує”.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/yurii_zahorodnii_medvedchuk_u_sudi_dovede_shcho_sprava_proty_noho_zamovna_1006629

Залишити відповідь