19.01.2022

Єрмак проводить зустріч з політичними радниками лідерів ФРН та Франції

У Києві почалася зустріч керівника ОП Андрія Єрмака з радником канцлера ФРН з питань зовнішньої політики Єнсом Пльотнером і дипломатичним радником президента Франції Еммануелем Бонном.

Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомляє Офіс Президента.

“Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак розпочав зустріч із радником канцлера Німеччини з питань зовнішньої політики Єнсом Пльотнером і дипломатичним радником Президента Франції Еммануелем Бонном, які прибули в Україну з візитом”, – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що на початку зустрічі Єрмак привітав гостей у Києві та висловив сподівання на продуктивний і результативний діалог.

Як повідомляв Укрінформ, речниця уряду ФРН Крістіане Гоффманн заявила, що її країна відчуває особливу відповідальність за Нормандський формат. За її словами, Берлін стурбований ситуацією на українському кордоні, і ця оцінка не змінилась останніми тижнями. Отже, важливими є контакти між учасниками Нормандського формату.

Зокрема Гоффманн нагадала, що 4 січня відбулася відеоконференція між політичними радниками Німеччини та Франції з Андрієм Єрмаком, 6 січня – зустріч у Москві Єнса Пльотнера та Еммануеля Бонна з російським перемовником Дмитром Козаком. В обох випадках було обговорено ситуацію на сході України та стан виконання Мінських угод.

Фото: facebook.com/president.gov.ua

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3382805-ermak-provodit-zustric-z-politicnimi-radnikami-lideriv-frn-ta-francii.html

Залишити відповідь