Пт. Лют 26th, 2021

Як зупинити агресію РФ – на 100% не знає ніхто, – Зеленський

Поділіться записом
Володимир Зеленський під час інтерв’ю телеканалу НВО
Офіс президента

На думку президента, кроком для зупинення є об’єднання з ЄС та НАТО

Президент України Володимир Зеленський запевняє, що ніхто на 100% не знає, як зупинити російську агресію. Проте об’єднання з Європейським Союзом і НАТО є кроками до цього, заявив він в інтерв’ю програмі Axios на телеканалі НВО, передає пресслужба Офісу президента.

“Я думаю, що якби хтось знав на 100%, як це зробити, він би це зробив. Не тільки в Україні відбуваються такі ситуації, і знайти вихід хоче кожна людина. Ми маємо з вами приклад в Грузії, Азербайджані, Нагірному Карабасі… І в Україні, в Молдові. Кейси – вони всі різні, але десь дуже схожі. Тому сказати стовідсотково, що хтось знає, як це зробити – ні, на 100% – ні. Але є певні кроки”, – сказав голова держави.

За його словами, перший крок – це об’єднання і додав, що не просто так каже про союз з ЄС і НАТО.

“Питання ж не в юридичному оформленні: ти в одному союзі або в іншому, ти в НАТО чи не в НАТО. Ні. Це об’єднання людей, які починають всім світом тиснути на ту людину чи політику тих людей, які не поважають світовий закон, світовий порядок, міжнародні кордони”, – вважає Володимир Зеленський.

Новини за темою: Зеленський про Донбас: Санкціями життя людей не повернеш

Нагадаємо, раніше голова української делегації в ТКГ щодо Донбасу Леонід Кравчук заявляв, що на всеукраїнський референдум потрібно винести питання Донбасу і Криму. За його словами, народ має сказати: “Ні, цього не може бути, вся територія України є цільною і незалежною і вона має належати Україні”, а спосіб, як цього досягти, має представити вже держава, влада, Верховна Рада.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/yak_zupynyty_ahresiiu_rf_na_100_ne_znaie_nikhto_zelenskyi_994878

Залишити відповідь