Вт. Лип 27th, 2021

Вже в наступному році в Україні може з’явитися свій “москітний флот”, – Таран

Андрій Таран
Міністерство оборони України

Це станеться можливим завдяки підтримці США і Великої Британії

Міністр оборони Андрій Таран заявив, що вже наступного року в Україні може з’явитися свій “москітний флот”, в якому будуть задіяні малі кораблі, передані США і Великою Британією. Про це він розповів у Вільнюсі під час Конференції реформ в Україні, повідомляє “РБК-Україна“. 

“Прямо зараз ми створюємо так званий москітний флот. Не флот без будь-яких можливостей… Ми намагаємося дати цим “москітам” сучасні бойові можливості. Я хотів би бачити в наступному році як мінімум протикорабельні ракети, які будуть встановлені на цих малих кораблях”, – зазначив міністр оборони.

Новини за темою: Марш на підборах: Міноборони закупить нові моделі взуття для дівчат-військовослужбовців

Окрім цього, Таран наголосив, що наразі Україна не має зброї, що могла б зупинити морський наступ Росії. Однак завдяки підтримці США та Великої Британії ця ситуація може змінитися вже наступного року. 

“Дуже скоро, я впевнений, не пізніше, ніж наступного року у нас буде, за допомогою Сполучених Штатів, Великої Британії, кілька маленьких кораблів “москітного флоту”, але зі справжніми бойовими спроможностями: з сучасними протикорабельними ракетами, засобами протиелектронної боротьби, які дозволять нам представляти певну загрозу російським морським силам”, – зауважив очільник Міноборони.

Новини за темою: Міноборони випробовує кулемет і гвинтівку “Алігатор” українських зброярів

Нагадаємо, наприкінці червня в Одесі, на британському військовому кораблі Defender D36, Україна та Велика Британія підписали меморандум про розбудову українського флоту

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/zavdiaky_ssha_ta_brytanii_v_ukrainy_mozhe_ziavytysia_moskitnyi_flot_taran_1006738

Залишити відповідь