Пн. Січ 18th, 2021

Вибірковий локдаун в Україні лише посилює конфлікт всередині суспільства, – екснардеп Гавриш

Поділіться записом

Телеканал ZIK

Локдаун має відрізнятися від карантину більш жорсткими обмеженнями

Коли в Україні розпочався локдаун, у Буковелі і не тільки відбувалася така собі тусовка влади. Але це лише посилює конфлікт всередині суспільства і послаблює довіру до влади.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту “Чудова четвірка” на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат III та IV скликань Степан Гавриш.

Степан Гавриш зауважив, що локдаун відрізняється від карантину більш жорсткими обмеженнями, однак наразі в Україні для чималої кількості людей локдаун не надто відчутний.

Окрім цього екснардеп додав, що його дивує позиція українського уряду та міністра охорони здоров’я Максима Степанова, який заявляє, що людям дали місяць, щоб підготуватися до локдауну, в той час, коли підготуватися мав сам Кабмін.

“Вони несуть відповідальність перед нами, ми найняли їх на роботу. Це менеджери, яким платять високу зарплатню та надають величезні пільги”, – підкреслив Гавриш.

Новини за темою: Степанов: Шкарпетками запасатися потрібно було до локдауну

Він також звернув увагу на те, що в питанні введення локдауну в Україні виникла проблема “моралі управління”. 

“В момент, коли запускався цей локдаун, коли включав у себе всі ці обмеження, викликав дискусію та колосальне невдоволення не тільки бізнесу, а й громадян, які не знали, що робити, в цей час у Буковелі, та й не тільки, всюди відбувалася така тусовка влади. Журналісти, блогери, соцмережі показували натовпи людей, які просто були щасливі в цей момент. Зрозуміло, що це лише посилює конфлікт всередині суспільства. Це послаблює довіру, а головне – посилює кризу управління в державі, кризу влади. Я не розумію, чому саме таким чином діє і президент України, який також показував, як він катається на лижах. Навіщо це робити у той момент, коли ми всі разом маємо зосередитися на протидії досить складній ситуації з коронавірусом в Україні, я не розумію”, – прокоментував Степан Гавриш.

Нагадаємо, 8 січня в Україні посилили карантинні обмеження, які стосуються сфер торгівлі й послуг закладів харчування та проведення масових і розважальних заходів.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що уряд не планує скасовувати чи переносити жорсткий карантин у січні, попри те, що кількість хворих на коронавірус в Україні йде на спад.

Причиною цього він назвав не лише прогнозоване збільшення кількості хворих на COVID-19 після новорічних свят, а й сезонний спалах грипу, який очікується.

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/vybirkovyi_lokdaun_v_ukraini_lyshe_posyliuie_konflikt_vseredyni_suspilstva__eksnardep_havrysh_992639

Залишити відповідь