Пт. Вер 25th, 2020

Всіх “мікробів” і “засранців” Зеленський сам привів до влади: Експерт про заяву президента стосовно скандальних “слуг народу”

Поділіться записом

Телеканал ZIK

Зеленський 100% відповідає за всіх нардепів, яких привів до Ради

Народний депутат України VIII скликання Дмитро Лінько прокоментував заяву президента Володимира Зеленського, який назвав “мікробами” скандальних членів партії “Слуга народу”. Він нагадав, що всіх “мікробів” і “засранців” Зеленський сам привів до влади.

Про це він сказав в ефірі ток-шоу “19” на телеканалі ZIK.

“Зеленський сьогодні активно шукає відповіді на ті питання людей, чому нічого не виходить, чому нічого не відбувається? Але всі відповіді у нього – це пошук тих, хто в цьому винен. Так от всіх цих “мікробів”, всіх цих “засранців”, привів повністю, 100% він до влади, він завів їх до Верховної Ради, і тому він відповідає”, – акцентував політик.

Новини за темою: Бактерії бувають корисні, а бувають шкідливі: Дубінський відреагував на заяву Зеленського про “нардепів-мікробів”

На думку Лінька, президент, замість того, аби всіх звинувачувати, мав би визнати свій “промах” і сказати людям, як планує далі працювати в нинішній глибокій економічній кризі.  

“Коли він говорить про попередників, коли розповідає, що всередині йому не допомагають, заважають, то він хоча б чесно міг сказати, що він робить певні помилки, що він визнає помилки, і збирається їх виправляти. Та він цього не робить. Він знову перекладає на когось відповідальність. І що ми зараз будемо бачити у Верховній Раді – ці два місяця буде абсолютно пустий порядок денний, політичний піар, який буде направлений виключно на передвиборчу кампанію”, – прокоментував колишній народний депутат.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський назвав “мікробами” скандальних членів партії “Слуга народу” й зауважив, що ці нардепи не будуть помітні “на шляху до успіху”. Відповідну заяву він зробив 31 серпня під час з’їзду партії у Києві.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/vsikh_mikrobiv_i_zasrantsiv_zelenskyi_sam_pryviv_do_vlady_ekspert_pro_zaiavu_prezydenta_stosovno_skandalnykh_sluh_narodu_979374

Залишити відповідь