07.12.2021

“Владі по-барабану, і вже давним-давно”: що думають українці про подорожчання хліба і відмову від плану Медведчука щодо виходу з кризи


Фото з відкритих джерел

Коли скаржаться і покупці, і виробники. Попри стрімке зростання ціни на хліб, багато пекарні і хлібозаводи заявляють про ймовірне банкрутство і повну зупинку виробництва. А все через значне подорожчання газу, який такі підприємства змушені купувати за ціною близько 40 грн за кубометр. Та й електроенергія подорожчала для бізнесу в кілька разів. Чому від вирішення проблеми з хлібом фактично самоліквідувався Кабмін і якою має бути реакція влади на хлібну кризу в рік рекордного врожаю зернових культур? Про це ми запитали в українців, які поділилися своєю думкою в ефірі програми “Чуємо кожного”.

“Я не вірю, що в країні немає органів управління, які не можуть з цим впоратися, тим більше це товар першої необхідності, який люди купують щодня”, – зазначає одесит.

“Влада повинна потурбуватися, щоб хліб не подорожчав, тому що ми і так вже терпимо від підвищення комунальних платежів і всього іншого”, – вважає мешканка Лисичанська.

“Нашій владі по-барабану на те, що відбувається в країні, і вже давним-давно. Вони не звертають уваги, для них люди це сміття”, – упевнений уродженець Ужгорода.

“Уряд зобов’язаний знижувати ціни на товари першої необхідності. Я раніше брала хліб за ціною близько 13 грн, зараз вже він коштує 15 грн з копійками”, – підкреслила одеситка.

“У нас влада повністю некомпетентна. Всі думали, що у нас буде другий Рейган (актор, який став президентом США – ред.), але це не так”, – резюмував житель Ужгорода.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/vladi_po_barabanu_i_vzhe_davnym_davno_shcho_dumaiut_ukraintsi_pro_podorozhchannia_khliba_i_vidmovu_vid_planu_medvedchuka_shchodo_vykhodu_z_kryzy_1018081

Залишити відповідь