Сб. Жов 31st, 2020

Владі насипали хлібних крихт і відправили додому, – Лукаш про саміт Україна-ЄС

Поділіться записом
Олена Лукаш
Фото з відкритих джерел

З  місця не вставати – позу не міняти – результат саміту Україна – Європейський Союз

На саміті Україна-ЄС нам в черговий раз показали місце, насипали трохи хлібних крихт і відправили додому виконувати завдання.

Про це в ефірі ток-шоу “19” на телеканалі ZIK заявила ексміністр юстиції Олена Лукаш.

Олена Лукаш зауважила, що Володимир Зеленський їздив на саміт Україна-ЄС для того, аби європейські партнери, європейська метрополія в черговий раз вказала Україні “місце і позу”.   

“З  місця не вставати – позу не міняти! Якщо прочитати документи, то, як і раніше, їх цікавить контроль над українською судовою владою, над українською правоохоронною системою, українськими банками, керівниками наглядових рад та членами наглядових рад, які керують великими державними корпораціями та концернами. Тобто Україні просто показали місце, насипали трохи хлібних крихт і відправили виконувати завдання”, – сказала Олена Лукаш.

Новини за темою: Саміт Україна-ЄС: Якими були очікування та що отримав Київ у підсумку переговорів

За словами юристки, таке ставлення “європейських колег” до України свідчить про зовнішнє управління нашою країною. Але й українська влада, додала Лукаш, сьогодні сама прийшла до такої реальності, що не може гідно, не принижуючи людей, представити країну на міжнародній арені.

“Всі завдання виписали. В принципі, це повне управління країною. Неважливо що це – чи закупівля медичного обладнання, чи препаратів через конкретно вказані структури. Ми навіть не можемо собі самостійно вибрати постачальника ліків, призначити керівні посади, не важливо, що Ситник визнаний корупціонером і дискредитований повністю, реформа прокуратури – неважливо, що вона робилася торговцями бананів, бо кошти відмиваються. Загалом цей саміт стосовно України можна назвати просто: “Знай своє місце”. На жаль, не знайшлося людини, яка представила б Україну на цьому саміті гідно, не принижуючи країну, себе, і не здаючи залишки суверенітету”, – прокоментувала Олена Лукаш.

Новини за темою: Зеленський назвав Україну майбутнім членом ЄС, — Кулеба

Нагадаємо, Нагадаємо, вчора, 6 жовтня, у Брюсселі відбувся 22-й саміт Україна-ЄС, який став першим “фізичним” двостороннім самітом між Євросоюзом і країною-партнером, з початку пандемії коронавірусу.

Під час зустрічі Україна та Європейська комісія підписали три угоди, які передбачають виділення Україні 60 млн євро. Крім того, ЄС погодив виділення Україні додаткових 190 мільйонів євро для боротьби з коронавірусом.

Також, під час свого виступу, президент України Володимир Зеленський заявив, що безвізовому режиму з Європейським Союзом нічого не загрожує.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/vladi_nasypaly_khlibnykh_krykht_i_vidpravyly_dodomu_lukash_pro_samit_ukraina_yes_983054

Залишити відповідь