Вт. Лип 27th, 2021

Влада Іспанії вирішує, чи дозволити дозаправку військових кораблів РФ в порту Сеути

Російські кораблі в протоці Босфор
Sabah

За останнє десятиліття Росія дозаправляли свої кораблі протягом п’яти років

Уряд Іспанії обмірковує, як відповісти Росії на запит про дозаправлення її флоту в порту автономного міста Сеута на північному узбережжі Африки. Як повідомляє “Європейська правда”, про це пише El Confidencial з посиланням на урядові джерела.

Росія звернулася з проханням про дозаправлення свого флоту в Сеуті, як це робилося протягом п’яти років за останнє десятиліття.

За даними видання, це буде одним з перших питань, яке новий міністр закордонних справ Хосе Мануель Альбарес повинен буде вирішити з главою уряду Педро Санчесом.

Новини за темою: Інцидент у Чорному морі: РФ планує по-новому зупиняти іноземні кораблі

Газета пише, що йдеться про “складну дилему, оскільки влада має вирішити, чи надати імпульс економіці Сеути за рахунок зміцнення зв’язків з Москвою, чиї відносини з НАТО, Вашингтоном і Брюсселем переживають критичний момент”.

У період з 2011 по 2016 рік понад 50 російських кораблів пришвартовувалися в Сеуті для дозаправки паливом, а також поповнення продовольства.

З одного боку, іспанська влада схиляється до того, щоб дозволити судам РФ заходити в порт Сеути, щоб оживити його економіку. З іншого боку, Мадрид прийме у 2022 році саміт НАТО і дозвіл на заходження в іспанський порт кораблям ВМФ Росії може викликати невдоволення союзників.

Новини за темою: Росіяни імітували поломку корабля, щоб стежити за навчаннями Sea Breeze, – ДПСУ

Раніше повідомлялося, що у Чорному морі, неподалік від українського узбережжя, виявили ракетний корвет “Павло Державін” Чорноморського флоту РФ.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/vlada_ispanii_vyrishuie_chy_dozvolyty_dozapravku_viiskovykh_korabliv_rf_v_portu_seuty_1007449

Залишити відповідь